Naše poslání

Naší specializací je analýza a následné řešení inkasa nesplácených pohledávek finančních institucí v Evropě, jihovýchodní Asii a Jižní Americe. Touto aktivitou pomáháme institucím získat zpět jejich kredibilitu a zároveň vytváříme dlužníkům vhodné podmínky k jejich schopnosti splácet dluhy.

Díky našemu know-how zajišťujeme nákupy portfolií nesplácených pohledávek kapitálových obchodních společností, které poskytují hotovostní a spotřební půjčky. Investujeme pouze do portfolií pohledávek, která vyhodnotíme jako vhodná pro odkup a s vysokou pravděpodobností následného zhodnocení.

O společnosti

R2P INVEST PTE. LTD. je společnost, která se zabývá odkupem a správou pohledávek a tím udržuje rovnováhu mezi dlužníky a věřiteli.

Naše společnost je majetkově provázaná s investiční společností SNAPCORE a.s. Tato společnost se zaměřuje na investování na tzv. rostoucích trzích, především ve střední Evropě, jihovýchodní Asii a Jižní Americe a díky investování pomocí fondu r2p invest SICAV nabízí vysoká zhodnocení investic. Společnost SNAPCORE našim prostřednictvím vkládá svůj kapitál do reálných aktiv se stabilním růstem hodnoty.

*) NPLs = z anglického “non-performing loans”, tzn. pohledávky, které se za běžných okolností jeví jako nenávratné.

Klíčoví lidé

Natalie Ponomarou

Výkonná ředitelka

Natalie má dva vysokoškolské tituly na univerzitách v Soluni a v Aténách. Má pracovní zkušenosti ve finančních a leasingových službách, prodeji a zákaznických službách, řízení a koordinaci, vzdělávání, psaní a překladatelství. Hovoří plynně anglicky, řecky, rusky a německy.

Iana Fedchun

Ředitelka české pobočky

Iana Fedchun je zkušená a kvalifikovaná ekonomka. Je členem ACCA a hovoří plynně česky, rusky a anglicky. Iana má mezinárodní myšlení a profesionální přístup.
Alex Terskiy

Člen představenstva

Člen představenstva s více než 10 letou mezinárodní zkušeností v oblasti řízení inkasa pohledávek a investic portfolia NPL ve východní Evropě a Asii. Alex kombinuje znalosti v oblasti financí a podnikání s novými technologiemi, inovacemi, vytvářením začínajících podniků a vedením různých projektů. Silný profesní rozvoj podnikání se vzděláním v oblasti statistiky. V současné době Alex zastává pozici CRO v MBA Consult.

Petr Žáček

Člen dozorčí rady

Dlouholetá praxe v obchodu umožňují Petrovi řídit obchodní partnerství i vztahy s investory. Selský rozum, cit pro obchod a hlavně lidský přístup … to jsou základní stavební kameny jeho podnikatelského života.

Viktor Vodenko

Člen představenstva

Člen představenstva s více než 18 letou mezinárodní zkušeností v oboru finančních služeb ve východní Evropě, regionu SNS a Asii. Viktor je silný vůdce s podnikatelským přístupem, strategickou vizí a schopností dosáhnout definovaných cílů tím, že věci dotahuje do konce. V posledních několika letech vede MBA Consult Group.

Ke stažení