Naše poslání

Naší specializací je analýza a následné řešení inkasa nesplácených pohledávek finančních institucí v Evropě, jihovýchodní Asii a Severní a Jižní Americe. Touto aktivitou pomáháme institucím získat zpět jejich kredibilitu a zároveň vytváříme dlužníkům vhodné podmínky k jejich schopnosti splácet dluhy.

Díky našemu know-how zajišťujeme nákupy portfolií nesplácených pohledávek kapitálových obchodních společností, které poskytují hotovostní a spotřební půjčky. Investujeme pouze do portfolií pohledávek, která vyhodnotíme jako vhodná pro odkup a s vysokou pravděpodobností následného zhodnocení.

O společnosti

Jsme R2P INVEST PTE. LTD. Naší parketou je nákup a správa nesplacených pohledávek. Tento proces vyžaduje úsilí a preciznost – od pečlivého zvážení nové investice, až po následnou péči, bez které se správa pohledávky neobejde. Nakonec ale odvedená práce přináší ovoce v podobě vysokého zhodnocení.

Naše cesta za úspěchem nekončí pouze uvnitř naší společnosti. Kromě analýzy a řešení inkasa nesplacených pohledávek také aktivně hledáme firmy, které mají potenciál stát se součástí tohoto odvětví. Pečlivě vybíráme mezi startupy a společnostmi napříč kontinenty, do kterých investujeme a staráme se o to, aby se jim v oblasti investování do nesplacených pohledávek dařilo.

 

V R2P INVEST PTE. LTD. víme, co děláme.

 

Na poli investičních společností máme své místo od roku 2018, naše historie se ale píše ještě o několik let dříve. Už tehdy se tento obor zapsal do našich životů a my začali sbírat zkušenosti, které teď dělají z R2P INVEST PTE. LTD. úspěšnou společnost. Know-how, které předáváme dál a preciznost při výběru portfolií i jejich následné správě je důvodem, proč je jejich zhodnocení dlouhodobě vysoké.

Naše společnost patří do skupiny společnosti SNAPCORE, a.s., které se zaměřuje na investování na tzv. rostoucích trzích a skrze fond kvalifikovaných investorů r2p invest SICAV nabízí vysoká zhodnocení akcionářů vlastnících prioritní a dividendové akcie.

*) NPLs = z anglického „non-performing loans“, tzn. pohledávky, které se za běžných okolností jeví jako nenávratné.

Klíčoví lidé

Natalie Ponomarou

CEO

Natalie má dva vysokoškolské tituly na univerzitách v Soluni a v Aténách. Má pracovní zkušenosti ve finančních a leasingových službách, prodeji a zákaznických službách, řízení a koordinaci, vzdělávání, psaní a překladatelství. Hovoří plynně anglicky, řecky, rusky a německy.

Viktor Dokučajev

Zakladatel 

Viktor Dokučajev je hlavním „motorem“ celé skupiny. Za dvacet let praxe vybudoval finanční imperium s miliardovým ročním obratem, působící ve 12 zemích Evropy a Asie. Neustále vyhledává nové obchodní a finanční příležitosti.

Petr Žáček

Člen dozorčí rady

Dlouholetá praxe v obchodu umožňují Petrovi řídit obchodní partnerství i vztahy s investory. Selský rozum, cit pro obchod a hlavně lidský přístup … to jsou základní stavební kameny jeho podnikatelského života.

Bohuslav Kratěna

CFO

Brilantní finanční stratég s dvacetiletou praxí z velkých mezinárodních korporací.

Thomas Pappas

Finanční analytik

Thomas má pozitivní osobnost a prokazatelnou praxi v různých oblastech finančního sektoru. Je držitelem bakalářského titulu v oboru Business Administration a magisterského titulu v oboru Finance z Atén. Své zkušenosti nasbíral z oblasti účetnictví, analytických dovedností, bankovnictví a úvěrové analýzy. Hovoří plynně řecky, anglicky a středně pokročilou němčinou.