Naše poslání

Naší specializací je analýza a následné řešení inkasa nesplácených pohledávek finančních institucí v Evropě a Asii. Touto aktivitou pomáháme institucím získat zpět jejich kredibilitu a zároveň vytváříme dlužníkům vhodné podmínky k jejich schopnosti splácet dluhy.

Díky našemu know-how zajišťujeme nákupy portfolií nesplácených pohledávek kapitálových obchodních společností, které poskytují hotovostní a spotřební půjčky. Investujeme pouze do portfolií pohledávek, která vyhodnotíme jako vhodná pro odkup a s vysokou pravděpodobností následného zhodnocení.

O společnosti

R2P INVEST PTE. LTD. je společnost, která se zabývá odkupem a správou pohledávek a tím udržuje rovnováhu mezi dlužníky a věřiteli.

Naše společnost je majetkově provázaná s investiční společností SNAPCORE a.s. Tato společnost se zaměřuje na investování na tzv. rostoucích trzích, především v Rusku, Asii a střední Evropě a díky investování pomocí fondu r2p invest SICAV nabízí vysoká zhodnocení investic. Společnost SNAPCORE našim prostřednictvím vkládá svůj kapitál do reálných aktiv se stabilním růstem hodnoty.

*) NPLs = z anglického “non-performing loans”, tzn. pohledávky, které se za běžných okolností jeví jako nenávratné.

Klíčoví lidé

Viktor Dokučajev

Viktor Dokučajev je hlavním „motorem“ celé skupiny SNAPCORE. Za dvacet let praxe vybudoval finanční imperium s miliardovým ročním obratem, působící ve 12 zemích Evropy a Asie. Neustále vyhledává nové obchodní a finanční příležitosti.

Boris Gažovič

Boris je hlavou společnosti. Od znalosti čínské kultury a vystudovaných ekonomických oborů na univerzitě na Taiwanu má Boris za sebou manažerskou kariéru především ve společnostech skupiny M.B.A. a to např. v zemích jako je Rusko, Kypr, Čína.
Boris svůj dosavadní background a analytické schopnosti využívá především v rozvoji obchodních aktivit a managementu investic společnosti R2P INVEST PTE. LTD. Ovládání mandarinštiny, ruštiny, angličtiny, nemčiny, češtiny a slovenštiny úspěšně využívá k upevňování pozice společnosti na mezinárodním finančním trhu.

Petr Žáček

Perfektní znalost ruské mentality a dlouholetá praxe v obchodu umožňují Petrovi řídit obchodní partnerství i vztahy s investory. Selský rozum, cit pro obchod a hlavně lidský přístup … to jsou základní stavební kameny jeho podnikatelského života.

Aleksey Terskiy

Člen představenstva s více než 10 letou mezinárodní zkušeností v oblasti řízení inkasa pohledávek a investic portfolia NPL ve východní Evropě a Asii. Aleksey kombinuje znalosti v oblasti financí a podnikání s novými technologiemi, inovacemi, vytvářením začínajících podniků a vedením různých projektů. Silný profesní rozvoj podnikání se vzděláním v oblasti statistiky. V současné době Aleksey zastává pozici CRO v MBA Consult.

Viktor Vodenko

Člen představenstva s více než 18 letou mezinárodní zkušeností v oboru finančních služeb ve východní Evropě, regionu SNS a Asii. Viktor je silný vůdce s podnikatelským přístupem, strategickou vizí a schopností dosáhnout definovaných cílů tím, že věci dotahuje do konce. V posledních několika letech vede MBA Consult Group – globální hráč na trhu správy NPL se zaměřením na asijský region.

Ke stažení